Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Velikost | 95 x 95 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje bílý ubrus z bavlny (95x95cm), vyšívací příze z bavlny, vyšívací jehlu a návod s instrukcemi |
| Číslo zboží | 49247 |
| Velikost | ø 20 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje vyšívací kruh (ø20cm), materiál na vyšívání z bavlny, 16 přízí z bavlny, vyšívací jehlu a návod s instrukcemi |
| Číslo zboží | 49248 |
| Velikost | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje vyšívací kruh (ø15cm), materiál na vyšívání z bavlny, 5 přízí z bavlny, vyšívací jehlu a návod s instrukcemi |
| Číslo zboží | 49249 |
| Velikost | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje vyšívací kruh (ø15cm), materiál na vyšívání z bavlny, 5 přízí z bavlny, vyšívací jehlu a návod s instrukcemi |
| Číslo zboží | 49250 |
| Velikost | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje vyšívací kruh (ø15cm), materiál na vyšívání z bavlny, 5 přízí z bavlny, vyšívací jehlu a návod s instrukcemi |
| Číslo zboží | 49252 |
| Velikost | ⌀ 26 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje materiál na vyšívání ze 100% bavlny, 9 přízí ze 100% bavlny v 5 barvách, vyšívací kruh ⌀26 cm, jehlu, průklepový papír k překreslení vzoru a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 49496 |
| Velikost | ø 15,5 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje materiál s vytištěným vzorem na vyšívání ze 100% bavlny, 8 přízí ze 100% bavlny, vyšívací kruh ⌀15,5 cm, jehlu, dřevěné kolečko, flitry a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 49499 |
| Velikost | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje 8 předtištěných motivů na kouzelném papíře, 12 přízí ze 100% bavlny, vyšívací kruh (⌀10cm), vyšívací jehlu a návod |
| Číslo zboží | 49504 |
| Velikost | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje 8 předtištěných motivů na kouzelném papíře, 12 přízí ze 100% bavlny, vyšívací kruh (⌀10cm), vyšívací jehlu a návod |
| Číslo zboží | 49505 |
| Velikost | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje 8 předtištěných motivů na kouzelném papíře, 12 přízí ze 100% bavlny, vyšívací kruh (⌀10cm), vyšívací jehlu a návod |
| Číslo zboží | 49506 |
| Velikost | 16,5 x 26 x 3 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje 8 předtištěných motivů na kouzelném papíře, 12 přízí ze 100% bavlny, vyšívací kruh (⌀10cm), vyšívací jehlu a návod |
| Číslo zboží | 49507 |
| Velikost | 21 x 10,5 x 11,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 skleněné nádoby s korkovým víčkem, 3 druhy sušených květů, knoty, plíšky, lepící terčíky, 75g sójového vosku a 150g gelového vosku a návod |
| Číslo zboží | 49508 |
| Velikost | 26 x 11,5 x 17 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje aromalampu, 150g řepkového vosku, barvivo, 10ml vonnou esenci, formu na vosk a návod |
| Číslo zboží | 49509 |
| Provedení | barevný papír |
| Doplňující info | balení obsahuje 24 taštiček, 24 kolíčků, 24 ozdob, 24 samolepek a provázek |
| Číslo zboží | 49674 |
| Doplňující info | balení obsahuje kovový kruh(⌀23 cm), přízi, 18 krabiček a 6 taštiček, 12 samolepek, 12 kartiček, 3 korálky, dřevěný kroužek a provázek |
| Číslo zboží | 49675 |
| Provedení | barevný papír |
| Doplňující info | balení obsahuje papírového jezevčíka, 24 taštiček, 24 samolepek, 2 připínáčky a provázek |
| Číslo zboží | 49676 |
| Velikost | 26,5 x 17 x 11 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje aromalampu, řepkový vosk (150g), 2 barvící tyčinky, čajovou svíčku, formu na vonné vosky, vonnou esenci (10ml) a návod |
| Číslo zboží | 49695 |
| Velikost | 24 x 15 x 7 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje sójový vosk (150g), formu ve tvaru duhy, 4 voskové krychličky, bavlněný knot (20cm) a návod |
| Číslo zboží | 49696 |
| Provedení | kraftový papír |
| Doplňující info | sada obsahuje 18 domečků, 6 stromů, 24 jmenovek a 24 samolepek s čísly |
| Číslo zboží | 49697 |
| Velikost | cca 5,5 - 14 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje 5 domečků, gramáž papíru je 220g/m² |
| Číslo zboží | 49700 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)