Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | barevný papír |
| Doplňující info | balení obsahuje papírového jezevčíka, 24 taštiček, 24 samolepek, 2 připínáčky a provázek |
| Číslo zboží | 49676 |
| Provedení | žluté a hnědé |
| Velikost | 9,5 x 21 x 1,5 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje 2 kusy 3D papírové dekorace |
| Číslo zboží | 49679 |
| Velikost | 9,5 x 21 x 1,5 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje 2 kusy 3D papírové dekorace |
| Číslo zboží | 49680 |
| Velikost | 13 x 10 x 1,5 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje 3 kusy 3D papírové dekorace |
| Číslo zboží | 49682 |
| Velikost | 26,5 x 17 x 11 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje aromalampu, řepkový vosk (150g), 2 barvící tyčinky, čajovou svíčku, formu na vonné vosky, vonnou esenci (10ml) a návod |
| Číslo zboží | 49695 |
| Velikost | 24 x 15 x 7 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje sójový vosk (150g), formu ve tvaru duhy, 4 voskové krychličky, bavlněný knot (20cm) a návod |
| Číslo zboží | 49696 |
| Provedení | kraftový papír |
| Doplňující info | sada obsahuje 18 domečků, 6 stromů, 24 jmenovek a 24 samolepek s čísly |
| Číslo zboží | 49697 |
| Velikost | cca 5,5 - 14 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje 5 domečků, gramáž papíru je 220g/m² |
| Číslo zboží | 49700 |
| Provedení | kraftový papír |
| Doplňující info | sada obsahuje 24 papírových pyramidek s potištěnými čísly, stuhu |
| Číslo zboží | 49701 |
| Provedení | barevný papír |
| Doplňující info | balení obsahuje 24 papírových hvězd, stuhu, 24 samolepek s čísly a spoustu originálních jmenovek |
| Číslo zboží | 49702 |
| Velikost | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje vyšívací kruh (ø15cm), materiál na vyšívání z bavlny, 7 přízí z bavlny, vyšívací jehlu a návod s instrukcemi |
| Číslo zboží | 49713 |
| Velikost | 16 x 27 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje dřevěný rám, materiál na vyšívání se vzorem, 8 přízí (100% bavlna), vyšívací jehly a návod |
| Číslo zboží | 49761 |
| Velikost | 12,5 x 22,5 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje dřevěný rám, materiál na vyšívání se vzorem, 7 přízí (100% bavlna), vyšívací jehly a návod |
| Číslo zboží | 49762 |
| Velikost | 16 - 21 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje 3 masky, 3 gumičky na uchycení a 3 špejle na škrabání |
| Číslo zboží | 49933 |
| Velikost | 22 x 10 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje 12 masek, 12 gumiček na uchycení a 12 špejlí na škrabání |
| Číslo zboží | 49934 |
| Velikost | 19 x 15 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje filcový základ, vícebarevné příze, třpytky, gumičku na uchycení a návod |
| Číslo zboží | 49938 |
| Velikost | 19 x 15 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje filcový základ, dekorační bambulky, přízi, gumičku na uchycení a návod |
| Číslo zboží | 49940 |
| Velikost | 4 x (9 x 18) cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje 4 dřevěné rámy (9 x 18 cm), 4 x 100% bavlněný materiál (22 x 30 cm), vyšívací jehlu a návod |
| Číslo zboží | 49946 |
| Doplňující info | sada obsahuje 4 příze, 3mm háček na háčkovaní, vyšívací jehlu a návod |
| Číslo zboží | 49963 |
| Velikost | ⌀ 13 cm |
| Doplňující info | ze sady vyrobíte 3 ks narcisů z hedvábného papíru |
| Číslo zboží | 50001 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)