Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Velikost | 19 x 15 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje filcový základ, vícebarevné příze, třpytky, gumičku na uchycení a návod |
| Číslo zboží | 49938 |
| Velikost | 19 x 15 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje filcový základ, dekorační bambulky, přízi, gumičku na uchycení a návod |
| Číslo zboží | 49940 |
| Velikost | ⌀ 13 cm |
| Doplňující info | ze sady vyrobíte 3 ks narcisů z hedvábného papíru |
| Číslo zboží | 50001 |
| Velikost | ⌀ 25 cm |
| Doplňující info | ze sady vyrobíte 2 ks macešek z hedvábného papíru |
| Číslo zboží | 50002 |
| Velikost | ⌀ 27 cm |
| Doplňující info | ze sady vyrobíte 2 ks narcisů z hedvábného papíru |
| Číslo zboží | 50003 |
| Velikost | ⌀ 11 cm |
| Doplňující info | ze sady vyrobíte 3 ks třešňových květů z hedvábného papíru |
| Číslo zboží | 50004 |
| Velikost | 22 cm |
| Číslo zboží | 47744 |
| Provedení | mix barev |
| Doplňující info | sada obsahuje žinylkové drátky, nalepovací očíčka, pírka, bambulky a další |
| Číslo zboží | 47925 |
| Velikost | 26,5 x 18,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 6 plastových šablon |
| Číslo zboží | 47944 |
| Velikost | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje dřevěný kruh, tyl, tavnou pistoli s náplní, silikagel na sušení květin, štětec a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 48268 |
| Velikost | 16 - 21 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje 3 masky, 3 gumičky na uchycení a 3 špejle na škrabání |
| Číslo zboží | 49932 |
| Velikost | 18 x 7 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 3 archy pěnové gumy, 3 archy pěnové gumy s glittery, 12 gumiček na uchycení a lepicí kolečka |
| Číslo zboží | 49935 |
| Velikost | 18,5 x 14 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje masku z pěnového papíru a gumičku na uchycení |
| Číslo zboží | 49936 |
| Velikost | 21,5 x 31,5 x 3 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje kolíčky, knoflíčky, korálky různých tvarů a spoustu dalšího |
| Číslo zboží | 47917 |
| Velikost | 21,5 x 31,5 x 4,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 10 filců v základních barvách, 8 přízí, bavlněné pytlíky a další |
| Číslo zboží | 47920 |
| Velikost | 20 x 30 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 9 filců 20x30cm, 2 filcy 15x20cm, bavlněnou přízi a 6 drátků |
| Číslo zboží | 48554 |
| Velikost | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje tavící pistoli se 3 náplněmi, kovový kruh (⌀20cm), 6 A4 filců různých barev, drátek, řezací šablony a návod |
| Číslo zboží | 49512 |
| Doplňující info | balení obsahuje 24 taštiček, 24 samolepek a provázek |
| Číslo zboží | 49677 |
| Doplňující info | balení obsahuje 24 pytlíků ve 3 vzorech, 24 kartiček a provázek |
| Číslo zboží | 49678 |
| Velikost | 13 x 13,5 x 1,5 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje 3 kusy 3D papírové dekorace |
| Číslo zboží | 49681 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)