Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Velikost | 23 x 33 x 7 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje papírovou předlohu, kovový rám na držák a dřevěný držák s háčkem |
| Číslo zboží | 49708 |
| Velikost | 27 x 17 x 8 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje papírovou předlohu, kovový rám na držák a dřevěný držák s háčkem |
| Číslo zboží | 49709 |
| Velikost | 30 x 29 x 7 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje papírovou předlohu, kovový rám na držák a dřevěný držák s háčkem |
| Číslo zboží | 49710 |
| Velikost | 27 x 25 x 7 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje papírovou předlohu, kovový rám na držák a dřevěný držák s háčkem |
| Číslo zboží | 49711 |
| Velikost | 19 x 15 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje filcový základ, vícebarevné příze, třpytky, gumičku na uchycení a návod |
| Číslo zboží | 49938 |
| Velikost | 19 x 15 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje filcový základ, dekorační bambulky, 2 příze, gumičku na uchycení a návod |
| Číslo zboží | 49939 |
| Velikost | ⌀ 13 cm |
| Doplňující info | ze sady vyrobíte 3 ks macešek z hedvábného papíru |
| Číslo zboží | 50000 |
| Velikost | 22 cm |
| Číslo zboží | 47743 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)