Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Velikost | cca 8 - 9 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje příze, háčkovací háček, očička, výplň a návod |
| Číslo zboží | 47750 |
| Velikost | 16,5 x 21 x 3,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje dvě příze, dřevěné korálky s průtahem, dřevěná kolečka a návod |
| Číslo zboží | 47918 |
| Velikost | 16,5 x 21 x 3,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje dvě příze, dřevěné korálky s průtahem, dřevěnou tyč a návod |
| Číslo zboží | 47919 |
| Velikost | 17,5 x 24,5 cm |
| Doplňující info | 40 listů, 300 g/m², 10 různých motivů zvířat |
| Číslo zboží | 47926 |
| Provedení | dřevěné |
| Velikost | 10,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje panenku, barevnou přízi, jehlici na pletení a plastovou jehlu |
| Číslo zboží | 47939 |
| Velikost | cca 13 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 4 příze, háčkovací háček, vyšívací jehlu, 2 očička a návod |
| Číslo zboží | 48049 |
| Velikost | cca 13 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 4 příze, háčkovací háček, vyšívací jehlu, 2 očička a návod |
| Číslo zboží | 48050 |
| Velikost | cca 13 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 4 příze, 2 příze na detaily, háčkovací háček, vyšívací jehlu a návod |
| Číslo zboží | 48192 |
| Velikost | cca 18 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 4 příze, 2 příze na detaily, háčkovací háček, vyšívací jehlu a návod |
| Číslo zboží | 48193 |
| Provedení | mix barev |
| Velikost | cca 6 x 5 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje 6 přízí, 7 polystyrenových vajíček, háčkovací háček, vyšívací jehlu a návod |
| Číslo zboží | 48194 |
| Provedení | mix barev |
| Velikost | cca 6 x 5 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje 6 přízí, 7 polystyrenových vajíček, háčkovací háček, vyšívací jehlu a návod |
| Číslo zboží | 48195 |
| Velikost | cca 16 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 5 přízí, 2 očka, 2 plastové spony, háček na háčkovaní, výplň a návod |
| Číslo zboží | 48263 |
| Velikost | cca 12 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 5 přízí, 2 očka, plastovou sponu, háček na háčkovaní, výplň a návod |
| Číslo zboží | 48264 |
| Velikost | 24 x 23 x 6,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje macramé šňůru 100m, 2 dřevěné kroužky a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 48267 |
| Velikost | 22,5 x 18,5 x 4 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje různé druhy přízí, ozdobný provázek, bambulky, knoflíky, jehlu, karabinku a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 48271 |
| Velikost | 22,5 x 18,5 x 4 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje různé druhy přízí, ozdobný provázek, bambulku, filcy, karabinku a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 48272 |
| Velikost | 16 x 21 x 4,5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje filcy, bavlnky, výplň, plastovou jehlu a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 48273 |
| Velikost | 12 x 19 x 1 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje filcy, bavlnky, výplň, plastovou jehlu, nalepovací očičko, akrylové kameny, zavěšovací stužku a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 48275 |
| Velikost | 12 x 19 x 1 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje filcy, bavlnky, výplň, plastovou jehlu, nalepovací očičko, akrylové kameny, zavěšovací stužku a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 48276 |
| Velikost | 95 x 95 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje bílý ubrus z bavlny (95x95cm), vyšívací příze z bavlny, vyšívací jehlu a návod s instrukcemi |
| Číslo zboží | 49245 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)