Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Velikost | 10 x 6 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje filcové díly s připravenými dírkami, přízi, polyesterovou výplň, poutko na zavěšení, plastovou jehlu a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 50115 |
| Velikost | 10 x 6 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje filcové díly s připravenými dírkami, přízi, polyesterovou výplň, poutko na zavěšení, plastovou jehlu a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 50116 |
| Velikost | 10 x 6 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje filcové díly s připravenými dírkami, přízi, polyesterovou výplň, poutko na zavěšení, plastovou jehlu a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 50117 |
| Velikost | cca 55 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | pozor: výplňový materiál není součástí balení |
| Číslo zboží | 50206 |
| Velikost | cca 58 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | pozor: výplňový materiál není součástí balení |
| Číslo zboží | 50207 |
| Velikost | cca 52 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | pozor: výplňový materiál není součástí balení |
| Číslo zboží | 50209 |
| Velikost | max 14 x 15 cm |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | balení obsahuje 5 přízí, háček na háčkování, tlustou plastovou jehlu a návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo zboží | 50643 |
| Velikost | max 15,5 x 15,5 cm |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | balení obsahuje 5 přízí, háček na háčkování, tlustou plastovou jehlu a návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo zboží | 50644 |
| Velikost | 56 - 58 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje přízi, háček na háčkování, tlustou jehlu a obrázkový návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo zboží | 50645 |
| Velikost | 56 - 58 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje přízi, háček na háčkování, tlustou jehlu a obrázkový návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo zboží | 50646 |
| Velikost | 56 - 58 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje přízi, bambuli, háček na háčkování, tlustou jehlu a obrázkový návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo zboží | 50647 |
| Materiál | bavlna |
| Doplňující info | balení obsahuje 4 příze, háček na háčkování, tlustou plastovou jehlu, výplň a návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo zboží | 50678 |
| Materiál | bavlna |
| Doplňující info | balení obsahuje 4 příze, háček na háčkování, tlustou plastovou jehlu, výplň a návod s instrukcemi v angličtině, němčině, francouzštině a nizozemštině |
| Číslo zboží | 50679 |
| Velikost | 28 x 27 x 5 cm |
| Doplňující info | sada obsahuje 400 dřevěných korálků ⌀12 mm, 50 dřevěných korálků ⌀20 mm, 15m bavlněné šňůry a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 48290 |
| Velikost | ⌀ 26 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje materiál na vyšívání ze 100% bavlny, 10 přízí ze 100% bavlny v 5 barvách, vyšívací kruh ⌀26 cm, jehlu, průklepový papír k překreslení vzoru a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 49497 |
| Velikost | ø 20 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | sada obsahuje materiál s vytištěným vzorem na vyšívání ze 100% bavlny, 8 přízí ze 100% bavlny, vyšívací kruh ⌀20 cm, jehlu, dřevěné kolečko, flitry a obrázkový návod |
| Číslo zboží | 49500 |
| Velikost | 12, 30, 81 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | k sadě budete navíc potřebovat látku(cca 50 x 50 cm), výplňový materiál (cca 500 g), zip a provázek, což není součástí balení |
| Číslo zboží | 50146 |
| Velikost | cca 40 x 40 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | pozor: výplňový materiál není součástí balení |
| Číslo zboží | 50213 |
| Velikost | cca 35 x 35 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | pozor: výplňový materiál není součástí balení |
| Číslo zboží | 50216 |
| Velikost | cca 35 x 35 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | pozor: výplňový materiál není součástí balení |
| Číslo zboží | 50217 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)