Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | modré |
| Číslo zboží | 43353 |
| Provedení | modré |
| Číslo zboží | 43354 |
| Provedení | fialové |
| Číslo zboží | 43355 |
| Provedení | černé |
| Číslo zboží | 43357 |
| Provedení | vícebarevné, metalické |
| Hmotnost | 12 x 0,5 g |
| Materiál | běžný kov |
| Doplňující info | velmi tenká fólie pro vytvoření lesku |
| Číslo zboží | 51375 |
| Provedení | perlově bílé |
| Hmotnost | 9 g |
| Číslo zboží | 51387 |
| Provedení | v barvě zlata |
| Hmotnost | 9 g |
| Číslo zboží | 51388 |
| Provedení | broskvové |
| Hmotnost | 9 g |
| Číslo zboží | 51389 |
| Provedení | oranžové |
| Hmotnost | 9 g |
| Číslo zboží | 51390 |
| Provedení | růžové |
| Hmotnost | 9 g |
| Číslo zboží | 51391 |
| Provedení | červené |
| Hmotnost | 9 g |
| Číslo zboží | 51392 |
| Provedení | fialové |
| Hmotnost | 9 g |
| Číslo zboží | 51393 |
| Provedení | levandulové fialové |
| Hmotnost | 9 g |
| Číslo zboží | 51394 |
| Provedení | modré |
| Hmotnost | 9 g |
| Číslo zboží | 51395 |
| Provedení | zelené |
| Hmotnost | 9 g |
| Číslo zboží | 51396 |
| Provedení | hnědé |
| Hmotnost | 9 g |
| Číslo zboží | 51397 |
| Provedení | v barvě antracitu |
| Hmotnost | 9 g |
| Číslo zboží | 51398 |
| Provedení | žluté |
| Hmotnost | 9 g |
| Číslo zboží | 51399 |
| Provedení | bílé |
| Objem | 20 ml |
| Číslo zboží | 51400 |
| Provedení | žluté |
| Objem | 20 ml |
| Číslo zboží | 51401 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)