Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Doplňující info | obsahuje 5x dřevěné špachtle, 5x rukavice, 5x 30ml kelímek |
| Číslo zboží | 42966 |
| Doplňující info | na odkládání šperků i odlitky z pryskyřice |
| Číslo zboží | 42967 |
| Provedení | světle modré |
| Velikost | 175x95 mm |
| Doplňující info | třívrstvá konstrukce |
| Číslo zboží | 43322 |
| Doplňující info | na formy pro odlitky z pryskyřice |
| Číslo zboží | 43332 |
| Hmotnost | 150 g |
| Doplňující info | k zjednodušení vyjmutí odlitků a prodloužení životnosti forem |
| Číslo zboží | 43333 |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 43384 |
| Velikost | 29,5x21 cm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | na odkládání šperků z křišťálové pryskyřice a ochranu pracovní plochy |
| Číslo zboží | 43385 |
| Provedení | plast |
| Velikost | 50mm |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 44199 |
| Provedení | plast |
| Velikost | 7cm |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 44200 |
| Provedení | plast |
| Velikost | 6cm |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 44201 |
| Velikost | 5,5 x 7 cm |
| Objem | 100 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 46931 |
| Velikost | 3,5 x 4 cm |
| Objem | 30 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 46933 |
| Velikost | 13,5 cm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 46934 |
| Velikost | 13,5 cm |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 46935 |
| Objem | 200 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 47759 |
| Velikost | 13 x 8 cm |
| Objem | 600 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 48103 |
| Objem | 200 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 47760 |
| Objem | 200 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 47761 |
| Velikost | 7,5 x 10,5 cm |
| Objem | 250 ml |
| Materiál | silikon |
| Doplňující info | k opakovanému použití |
| Číslo zboží | 46932 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)