Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | světle modré |
| Velikost | 8 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50409 |
| Provedení | fialové |
| Velikost | 4 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 50410 |
| Provedení | fialové |
| Velikost | 6 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Číslo zboží | 50411 |
| Provedení | fialové |
| Velikost | 8 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50412 |
| Provedení | perlově bílé |
| Velikost | 4 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 50413 |
| Provedení | perlově bílé |
| Velikost | 6 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50414 |
| Provedení | perlově bílé |
| Velikost | 8 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50415 |
| Provedení | perlově růžové |
| Velikost | 4 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 50416 |
| Provedení | perlově růžové |
| Velikost | 6 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50417 |
| Provedení | perlově zelené |
| Velikost | 4 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 50422 |
| Provedení | perlově zelené |
| Velikost | 6 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50423 |
| Provedení | perlově zelené |
| Velikost | 8 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50424 |
| Provedení | perlově modré |
| Velikost | 4 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 50425 |
| Provedení | perlově modré |
| Velikost | 6 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50426 |
| Provedení | perlově modré |
| Velikost | 8 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50427 |
| Provedení | perlově fialové |
| Velikost | 4 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 50428 |
| Provedení | perlově fialové |
| Velikost | 6 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50429 |
| Provedení | perlově fialové |
| Velikost | 8 mm |
| Materiál | sklo |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 50430 |
| Provedení | žluté |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 14037 |
| Provedení | žluté |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 14038 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)