Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Rusko |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48954 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 49003 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 49020 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Naleziště | Argentina |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 49041 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Francie |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 49071 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 49082 |
| Provedení | přírodní |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Naleziště | Indický oceán v jihovýchodní Asii |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 49125 |
| Provedení | přírodní |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Naleziště | Indický oceán, Tichý oceán |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 49128 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 2 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Kvalita | AAA |
| Naleziště | Uruguay |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49324 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Peru |
| Doplňující info | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo zboží | 49343 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňující info | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo zboží | 49349 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 2 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | Peru |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49396 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Doplňující info | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo zboží | 49403 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 2 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49408 |
| Provedení | přírodní minerál s povrchovou úpravou |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Uruguay |
| Doplňující info | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo zboží | 49428 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 2 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | Kanada |
| Doplňující info | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo zboží | 49442 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 2 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňující info | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo zboží | 49460 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňující info | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo zboží | 49461 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)