Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
ProhlédnoutPreciznost, praktičnost a analytické myšlení, tyto tři aspekty jsou základní charakteristikou pro zemské znamení Panna. Lidé narození v tomto znamení bývají velmi realističtí, pečliví, pracovití a mají výborné organizační schopnosti. Panny jsou většinou schopné vidět detaily, které ostatním znamením unikají. Často kladou důraz na kvalitu a dokončování úkolů. Bývají vytrvalé v plnění svých povinností. Mívají sklon se dále vzdělávat a rozvíjet své dovednosti.
Zjistěte více i o dalších znameních zvěrokruhu v našem specializovaném článku Minerály podle znamení zvěrokruhu: Objevte ty, které skutečně podpoří vaše znamení. Spoustu dalších informací se můžete také dočíst ve článcích zaměřených na minerály podle čaker, minerály podle jejich účinků nebo přímo v kategorii Minerály podle abecedy, kde detailněji rozebíráme jednotlivé druhy minerálů a drahých kamenů.
| Velikost | 12x7x4 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51557 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 14 x 8 mm |
| Šíře průtahu | 5 mm |
| Naleziště | Peru |
| Číslo zboží | 45608 |
| Provedení | tromlovaný přírodní polodrahokam |
| Velikost | 8 - 12 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňující info | 100 g = cca 60 ks |
| Číslo zboží | 47949 |
| Provedení | tromlovaný přírodní polodrahokam |
| Velikost | 8 - 12 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Naleziště | Uruguay |
| Doplňující info | 100 g = cca 70 ks |
| Číslo zboží | 47951 |
| Provedení | tromlovaný přírodní polodrahokam |
| Velikost | 8 - 12 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Naleziště | Kanada |
| Doplňující info | 100 g = cca 50 ks |
| Číslo zboží | 47952 |
| Provedení | tromlovaný přírodní polodrahokam |
| Velikost | 8 - 12 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Naleziště | Kanada |
| Doplňující info | 100 g = cca 110 ks |
| Číslo zboží | 47956 |
| Provedení | tromlovaný přírodní polodrahokam |
| Velikost | 8 - 12 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňující info | 100 g = cca 80 ks |
| Číslo zboží | 47958 |
| Provedení | tromlovaný přírodní polodrahokam |
| Velikost | 8 - 12 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Naleziště | USA |
| Doplňující info | 100 g = cca 70 ks |
| Číslo zboží | 47959 |
| Provedení | tromlovaný přírodní polodrahokam |
| Velikost | 8 - 12 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Naleziště | USA, Peru |
| Doplňující info | 100 g = cca 50 ks |
| Číslo zboží | 47960 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Austrálie |
| Číslo zboží | 48451 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Peru |
| Číslo zboží | 48458 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Kanada |
| Číslo zboží | 48461 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Mexiko |
| Číslo zboží | 48478 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Číslo zboží | 48480 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 3 - 7 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Číslo zboží | 48481 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Číslo zboží | 48483 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Austrálie |
| Číslo zboží | 48497 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Číslo zboží | 48499 |
| Provedení | syntetický minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Číslo zboží | 48502 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Číslo zboží | 48506 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)