Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Mexiko |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48785 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Mexiko |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48786 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Madagaskar |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48794 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48800 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48803 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48804 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48805 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48821 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48822 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48823 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,5 mm |
| Kvalita | AAAA |
| Naleziště | Norsko |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48830 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kvalita | AAAA |
| Naleziště | Norsko |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48831 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kvalita | AAAA |
| Naleziště | Norsko |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48832 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,5 mm |
| Naleziště | Norsko |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48833 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Naleziště | Norsko |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48834 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,5 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48842 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48843 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Naleziště | Brazílie, USA |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48847 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Afrika |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48849 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Afrika |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48850 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)