Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Kanada |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48773 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Kanada |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48774 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Kanada |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48775 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Afrika |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48776 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Afrika |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48778 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Mexiko |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48785 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Mexiko |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48786 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Mexiko |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48787 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Madagaskar |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48794 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Madagaskar |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48795 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Madagaskar |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48796 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48800 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48801 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48803 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48805 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48821 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48823 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,5 mm |
| Kvalita | AAAA |
| Naleziště | Norsko |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48830 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,8 mm |
| Kvalita | AAAA |
| Naleziště | Norsko |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48831 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kvalita | AAAA |
| Naleziště | Norsko |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48832 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)