Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
ProhlédnoutNení snad inovativnějšího a nezávislejšího znamení, než jsou Vodnáři. Vodnářům vládne vzdušný živel, jsou tak neustále popoháněni k tomu, aby dělali věci jinak než ostatní, tedy atypicky. Velmi charakteristickým znakem pro toto znamení je svoboda a svobodomyslnost. Většina Vodnářů touží po nových zkušenostech a změnách. Libují si tak i ve výstředním stylu života. Nesnaží se plnit něčí očekávání, jsou zkrátka vždy sami sebou. To ovšem neznamená, že tu nejsou pro druhé. Jsou považování za skvělé posluchače a rádi pomáhají druhým.
Zjistěte více i o dalších znameních zvěrokruhu v našem specializovaném článku Minerály podle znamení zvěrokruhu: Objevte ty, které skutečně podpoří vaše znamení. Spoustu dalších informací se můžete také dočíst ve článcích zaměřených na minerály podle čaker, minerály podle jejich účinků nebo přímo v kategorii Minerály podle abecedy, kde detailněji rozebíráme jednotlivé druhy minerálů a drahých kamenů.
| Velikost | 12x7x4 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 51550 |
| Provedení | tromlovaný přírodní polodrahokam |
| Velikost | 8 - 12 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Naleziště | Uruguay |
| Doplňující info | 100 g = cca 70 ks |
| Číslo zboží | 47951 |
| Provedení | tromlovaný přírodní polodrahokam |
| Velikost | 8 - 12 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Naleziště | Indie |
| Doplňující info | 100 g = cca 40 ks |
| Číslo zboží | 47955 |
| Provedení | tromlovaný přírodní polodrahokam |
| Velikost | 8 - 12 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Naleziště | Kanada |
| Doplňující info | 100 g = cca 110 ks |
| Číslo zboží | 47956 |
| Provedení | tromlovaný přírodní polodrahokam |
| Velikost | 8 - 12 mm |
| Hmotnost | 100 g |
| Naleziště | Jižní Afrika, Čína |
| Doplňující info | 100 g = cca 60 ks |
| Číslo zboží | 47957 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Kanada |
| Číslo zboží | 48446 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Namibie |
| Číslo zboží | 48463 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Mexiko |
| Číslo zboží | 48478 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Číslo zboží | 48507 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Číslo zboží | 48528 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Číslo zboží | 48535 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Číslo zboží | 48536 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48590 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48591 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48593 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48594 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48599 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48612 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48617 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Naleziště | Namibie |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48632 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)