Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | transparentní |
| Objem | 35 ml |
| Doplňující info | na papír, lepenku, karton, dřevo, kov, porcelán a jiné běžné materiály |
| Číslo zboží | 46617 |
| Provedení | transparentní |
| Hmotnost | 8.2 g |
| Doplňující info | na papír, karton, fotky a jiné běžné materiály podobného charakteru |
| Číslo zboží | 46619 |
| Provedení | transparentní |
| Hmotnost | 8.2 g |
| Doplňující info | na papír, karton, fotky a další materiály podobného charakteru |
| Číslo zboží | 46620 |
| Velikost | 8 mm |
| Doplňující info | náhradní náplň |
| Číslo zboží | 46622 |
| Provedení | nerezová ocel |
| Velikost | 10,5 cm |
| Doplňující info | 1 ks vystřihovací nůžky, 1 ks nůžky s teflonovým povrchem |
| Číslo zboží | 46628 |
| Provedení | šedé |
| Velikost | 40 cm |
| Doplňující info | s protiskluzy |
| Číslo zboží | 46804 |
| Provedení | mix barev |
| Velikost | 150 cm |
| Doplňující info | měřítka z obou stran |
| Číslo zboží | 46879 |
| Provedení | hovězí kost |
| Velikost | 15 cm |
| Doplňující info | pro ohýbání, rýhování, uhlazování papíru nebo tvoření reliéfu |
| Číslo zboží | 47752 |
| Provedení | nerezové čelisti s kovovou rukojetí |
| Velikost | 14,5 cm |
| Číslo zboží | 47921 |
| Provedení | kovové |
| Velikost | 13,5 cm |
| Číslo zboží | 47936 |
| Provedení | kovové |
| Velikost | 13,5 cm |
| Číslo zboží | 47937 |
| Provedení | zelené |
| Doplňující info | balení obsahuje 80 kusů tvarovatelné gumy, rozměr čtverečku je 13 x 10 x 2,5 mm |
| Číslo zboží | 49823 |
| Velikost | 7,2x100 mm |
| Číslo zboží | 44085 |
| Velikost | 11x100 mm |
| Číslo zboží | 44087 |
| Velikost | 17 cm |
| Doplňující info | vzor střihu: obloučky a zoubky |
| Číslo zboží | 45954 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 6,35 x 6,35 mm a 11 x 12 mm |
| Doplňující info | šířka = 2 mm |
| Číslo zboží | 46624 |
| Provedení | transparentní |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | vhodné na všechny běžné povrchy |
| Číslo zboží | 46625 |
| Provedení | plast a kov |
| Velikost | 15, 25 a 35 mm |
| Číslo zboží | 46858 |
| Provedení | plast a kov |
| Velikost | 47 x 23 mm |
| Číslo zboží | 46862 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)