Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | plast a kov |
| Velikost | 49 x 22 mm |
| Číslo zboží | 46863 |
| Provedení | plast a kov |
| Velikost | 38 x 26 mm |
| Číslo zboží | 46864 |
| Provedení | plast a kov |
| Velikost | 24 mm |
| Číslo zboží | 46867 |
| Provedení | plast a kov |
| Velikost | 23 x 15 mm |
| Číslo zboží | 46868 |
| Provedení | plast a kov |
| Velikost | 29 x 28 mm |
| Číslo zboží | 46869 |
| Provedení | plast a kov |
| Velikost | 37 mm |
| Číslo zboží | 46871 |
| Velikost | 13 cm |
| Doplňující info | pro leváky |
| Číslo zboží | 46875 |
| Velikost | 13 cm |
| Doplňující info | pro leváky |
| Číslo zboží | 46876 |
| Doplňující info | tyčinky nejsou součástí |
| Číslo zboží | 44081 |
| Provedení | růžové |
| Doplňující info | edice Extol Lady |
| Číslo zboží | 44083 |
| Provedení | transparentní |
| Hmotnost | 20 g |
| Číslo zboží | 36398 |
| Objem | 29 ml |
| Doplňující info | max. teplota praní 30°C |
| Kód výrobce | 49600 |
| Číslo zboží | 37866 |
| Objem | 56,1 ml |
| Doplňující info | na kov, dřevo, plast, keramiku, korek a další materiály |
| Číslo zboží | 44057 |
| Velikost | 7,2x100 mm |
| Číslo zboží | 44092 |
| Provedení | transparentní |
| Objem | 29 ml |
| Kód výrobce | CK24381 |
| Číslo zboží | 44441 |
| Provedení | nerezová ocel |
| Velikost | 17 cm |
| Číslo zboží | 45952 |
| Provedení | transparentní |
| Hmotnost | 35 g |
| Číslo zboží | 46267 |
| Provedení | transparentní |
| Hmotnost | 8.2 g |
| Doplňující info | na papír, karton, fotky a jiné běžné materiály podobného charakteru |
| Číslo zboží | 46618 |
| Provedení | nerezová ocel |
| Velikost | 10,5 cm, 16 cm a 21 cm |
| Doplňující info | 2 ks vystřihovací nůžky, 1 ks univerzální nůžky |
| Číslo zboží | 46629 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)