Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | bílé |
| Velikost | 1 mm/ 5m |
| Doplňující info | voskovaná nit původem z Brazílie |
| Číslo zboží | 46202 |
| Provedení | natural |
| Velikost | 1 mm/ 5m |
| Doplňující info | voskovaná nit původem z Brazílie |
| Číslo zboží | 46203 |
| Provedení | tmavě červené |
| Velikost | 1 mm/ 5m |
| Doplňující info | voskovaná nit původem z Brazílie |
| Číslo zboží | 46206 |
| Provedení | světle modré |
| Velikost | 1 mm/ 5m |
| Doplňující info | voskovaná nit původem z Brazílie |
| Číslo zboží | 46209 |
| Provedení | modré |
| Velikost | 1 mm/ 3m |
| Doplňující info | voskovaná nit původem z Brazílie |
| Číslo zboží | 46210 |
| Provedení | tmavě hnědé |
| Velikost | 1 mm/ 5m |
| Doplňující info | voskovaná nit původem z Brazílie |
| Číslo zboží | 46212 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 1 mm/ 5m |
| Doplňující info | voskovaná nit původem z Brazílie |
| Číslo zboží | 46213 |
| Provedení | transparentní |
| Velikost | 0,5 mm |
| Číslo zboží | 51357 |
| Provedení | transparentní |
| Velikost | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 51358 |
| Provedení | transparentní |
| Velikost | 1 mm |
| Číslo zboží | 51359 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 0,5 mm |
| Číslo zboží | 51377 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 0,8 mm |
| Číslo zboží | 51378 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 0,6 mm |
| Doplňující info | 1 ks = 2 m |
| Číslo zboží | 51497 |
| Provedení | růžové |
| Velikost | 0,6 mm |
| Doplňující info | 1 ks = 2 m |
| Číslo zboží | 51498 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 0,6 mm |
| Doplňující info | 1 ks = 2 m |
| Číslo zboží | 51499 |
| Provedení | fialové |
| Velikost | 0,6 mm |
| Doplňující info | 1 ks = 2 m |
| Číslo zboží | 51500 |
| Provedení | béžové |
| Velikost | 0,6 mm |
| Doplňující info | 1 ks = 2 m |
| Číslo zboží | 51501 |
| Provedení | šedé |
| Velikost | 0,6 mm |
| Doplňující info | 1 ks = 2 m |
| Číslo zboží | 51502 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 0,6 mm |
| Doplňující info | 1 ks = 2 m |
| Číslo zboží | 51503 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 0,8 mm |
| Doplňující info | 1 ks = 2 m |
| Číslo zboží | 51504 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)