Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
ProhlédnoutPotravinářský silikon je 100% bezpečný materiál, který se používá například v pohostinství, jelikož se z něj vyrábí pečící formy. Zároveň je velmi oblíbený u maminek, jelikož se z něj vyrábí i kojící neboli kousací či nosící korále, které zaměstnávají miminko při kojení nebo tlumí jejich bolest při růstu prvních zoubků. Náš potravinářský silikon má potřebnou certifikaci ohledně zdravotní nezávadnosti, která splňuje podmínky kvality materiálu.
| Provedení | světle béžové |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,2 mm |
| Číslo zboží | 43532 |
| Provedení | světle růžové |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,2 mm |
| Číslo zboží | 43534 |
| Provedení | světle žluté |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,2 mm |
| Číslo zboží | 43538 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,2 mm |
| Číslo zboží | 43539 |
| Provedení | pastelově modré |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,2 mm |
| Číslo zboží | 43543 |
| Provedení | růžové |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,2 mm |
| Číslo zboží | 43544 |
| Provedení | světle šedé |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,2 mm |
| Číslo zboží | 43548 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43558 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43566 |
| Provedení | světle béžové |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43567 |
| Provedení | světle šedé |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43568 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43574 |
| Provedení | růžové |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43579 |
| Provedení | pastelově modré |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43585 |
| Provedení | bílé s černým tečkováním |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43588 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43592 |
| Provedení | světle šedé |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43597 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43598 |
| Provedení | pastelově modré |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43599 |
| Provedení | světle růžové |
| Velikost | 15 mm |
| Šíře průtahu | 2,4 mm |
| Číslo zboží | 43600 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)