Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
ProhlédnoutPotravinářský silikon je 100% bezpečný materiál, který se používá například v pohostinství, jelikož se z něj vyrábí pečící formy. Zároveň je velmi oblíbený u maminek, jelikož se z něj vyrábí i kojící neboli kousací či nosící korále, které zaměstnávají miminko při kojení nebo tlumí jejich bolest při růstu prvních zoubků. Náš potravinářský silikon má potřebnou certifikaci ohledně zdravotní nezávadnosti, která splňuje podmínky kvality materiálu.
| Provedení | námořnicky modré |
| Velikost | 45x45 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43736 |
| Provedení | světle šedé |
| Velikost | 45x45 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43737 |
| Provedení | pastelově růžové |
| Velikost | 45x45 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43739 |
| Provedení | pastelově zelené |
| Velikost | 40x40x15 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43746 |
| Provedení | kov |
| Velikost | 39x13x9 mm |
| Číslo zboží | 43781 |
| Provedení | transparentní |
| Velikost | 37x16x9 mm |
| Číslo zboží | 43782 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 37x16x9 mm |
| Číslo zboží | 43783 |
| Provedení | béžové |
| Velikost | 37x16x9 mm |
| Číslo zboží | 43784 |
| Provedení | oranžové |
| Velikost | 37x16x9 mm |
| Číslo zboží | 43785 |
| Provedení | růžové |
| Velikost | 37x16x9 mm |
| Číslo zboží | 43786 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 37x16x9 mm |
| Číslo zboží | 43787 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 37x16x9 mm |
| Číslo zboží | 43788 |
| Provedení | tyrkysové |
| Velikost | 37x16x9 mm |
| Číslo zboží | 43789 |
| Provedení | pastelově modré |
| Velikost | 37x16x9 mm |
| Číslo zboží | 43790 |
| Provedení | modré |
| Velikost | 37x16x9 mm |
| Číslo zboží | 43791 |
| Provedení | tmavě modré |
| Velikost | 37x16x9 mm |
| Číslo zboží | 43792 |
| Provedení | levandulové fialové |
| Velikost | 37x16x9 mm |
| Číslo zboží | 43793 |
| Provedení | růžovo-fialové |
| Velikost | 37x16x9 mm |
| Číslo zboží | 43794 |
| Provedení | hnědé |
| Velikost | 37x16x9 mm |
| Číslo zboží | 43795 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 37x16x9 mm |
| Číslo zboží | 43796 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)