Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
ProhlédnoutPotravinářský silikon je 100% bezpečný materiál, který se používá například v pohostinství, jelikož se z něj vyrábí pečící formy. Zároveň je velmi oblíbený u maminek, jelikož se z něj vyrábí i kojící neboli kousací či nosící korále, které zaměstnávají miminko při kojení nebo tlumí jejich bolest při růstu prvních zoubků. Náš potravinářský silikon má potřebnou certifikaci ohledně zdravotní nezávadnosti, která splňuje podmínky kvality materiálu.
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43670 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43671 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43672 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43673 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43675 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43676 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43677 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43678 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43679 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43682 |
| Provedení | bílé s černým písmenem |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43683 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43684 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 12 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43685 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 12x7 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43686 |
| Provedení | světle šedé |
| Velikost | 12x7 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43696 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 12x7 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43700 |
| Provedení | pastelově modré |
| Velikost | 12x7 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43704 |
| Provedení | světle růžové |
| Velikost | 12x7 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43705 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 17x16x9 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43712 |
| Provedení | světle šedé |
| Velikost | 17x16x9 mm |
| Šíře průtahu | 2,3 mm |
| Číslo zboží | 43716 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)