Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
ProhlédnoutPotravinářský silikon je 100% bezpečný materiál, který se používá například v pohostinství, jelikož se z něj vyrábí pečící formy. Zároveň je velmi oblíbený u maminek, jelikož se z něj vyrábí i kojící neboli kousací či nosící korále, které zaměstnávají miminko při kojení nebo tlumí jejich bolest při růstu prvních zoubků. Náš potravinářský silikon má potřebnou certifikaci ohledně zdravotní nezávadnosti, která splňuje podmínky kvality materiálu.
| Provedení | bílé |
| Velikost | 32x17,5x9 mm |
| Číslo zboží | 43797 |
| Provedení | světle tyrkysové |
| Velikost | 32x17,5x9 mm |
| Číslo zboží | 43798 |
| Provedení | světle růžové |
| Velikost | 32x17,5x9 mm |
| Číslo zboží | 43799 |
| Provedení | světle šedé |
| Velikost | 32x17,5x9 mm |
| Číslo zboží | 43800 |
| Provedení | světle modré |
| Velikost | 34 mm |
| Číslo zboží | 43802 |
| Provedení | hráškově zelené |
| Velikost | 34 mm |
| Číslo zboží | 43803 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 34 mm |
| Číslo zboží | 43804 |
| Provedení | světle šedé |
| Velikost | 34 mm |
| Číslo zboží | 43805 |
| Provedení | růžové |
| Velikost | 34 mm |
| Číslo zboží | 43806 |
| Provedení | levandulové fialové |
| Velikost | 34 mm |
| Číslo zboží | 43807 |
| Provedení | sytě červené |
| Velikost | 34 mm |
| Číslo zboží | 43808 |
| Provedení | pastelově růžové |
| Velikost | 34 mm |
| Číslo zboží | 43809 |
| Provedení | pastelově modré |
| Velikost | 34 mm |
| Číslo zboží | 43810 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 33,5 mm |
| Číslo zboží | 43811 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 33,5 mm |
| Číslo zboží | 43812 |
| Provedení | světle šedé |
| Velikost | 33,5 mm |
| Číslo zboží | 43813 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 33,5 mm |
| Číslo zboží | 43814 |
| Provedení | pastelově modré |
| Velikost | 33,5 mm |
| Číslo zboží | 43815 |
| Provedení | šedé |
| Velikost | 33,5 mm |
| Číslo zboží | 44216 |
| Provedení | pastelově růžové |
| Velikost | 33,5 mm |
| Číslo zboží | 44218 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)