Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
ProhlédnoutStříbrné náušnicové háčky, šlupny a puzety se pozlacují tenkrou vrstvou 24 karátového zlata. Díky této speciální povrchové úpravě neztrácí komponenty svůj lesk, mají stálejší barvu a jsou vhodné i pro alergiky se zvýšenou citlivostí na stříbro.
| Provedení | Ag 925/1000, 24k zlato |
| Velikost | 12 x 10 mm |
| Hmotnost | 0,482 g |
| Povrchová úprava | pozlacené 24K zlatem |
| Číslo zboží | 38152 |
| Provedení | Ag 925/1000, 24k zlato |
| Velikost | 12 x 10 mm |
| Hmotnost | 0,623 g |
| Povrchová úprava | pozlacené 24K zlatem |
| Číslo zboží | 38156 |
| Provedení | Ag 925/1000, 24k zlato |
| Velikost | 7 x 5 mm |
| Hmotnost | 0,098 g |
| Povrchová úprava | pozlacené 24K zlatem |
| Číslo zboží | 38201 |
| Provedení | Ag 925/1000, 24k zlato |
| Velikost | 15,5 x 13,5 mm |
| Hmotnost | 0,9400 g |
| Povrchová úprava | pozlacené 24K zlatem |
| Číslo zboží | 40164 |
| Provedení | Ag 925/1000, 24k zlato |
| Velikost | 14 mm |
| Hmotnost | 0,5800 g |
| Povrchová úprava | pozlacené 24K zlatem |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Číslo zboží | 40246 |
| Provedení | Ag925/1000, 24k zlato |
| Velikost | 12,5 x 8 mm |
| Hmotnost | 0,5200 g |
| Povrchová úprava | pozlacené 24K zlatem |
| Šíře průtahu | 1,9 mm |
| Doplňující info | velikost lůžka 8x8x2 mm |
| Číslo zboží | 42977 |
| Provedení | Ag925/1000, 24k zlato |
| Velikost | 14,5 x 10 mm |
| Hmotnost | 0,6700 g |
| Povrchová úprava | pozlacené 24K zlatem |
| Šíře průtahu | 1,9 mm |
| Doplňující info | velikost lůžka 10x10x2,5 mm |
| Číslo zboží | 42979 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
100%
Celkově spokojená. Akorát bych uvítala větší výběr např. broušených korálků i ve větších velikostech... Jinak za pobočku v DBK BUDĚJOVICKÁ jsem MOC RÁDA.
100%
Všechny krásné materiály k tvořeníčku na jednom místě. Moc děkuji.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)