Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | rhodiová povrchová úprava |
| Velikost | 10 mm |
| Povrchová úprava | rhodium |
| Doplňující info | kompatibilní s Preciosa a SWAROVSKI Rivoli |
| Číslo zboží | 10901 |
| Provedení | rhodiová povrchová úprava |
| Velikost | 12 mm |
| Povrchová úprava | rhodium |
| Doplňující info | kompatibilní s Preciosa a SWAROVSKI Rivoli |
| Číslo zboží | 10902 |
| Provedení | rhodiová povrchová úprava |
| Velikost | 14 mm |
| Povrchová úprava | rhodium |
| Doplňující info | kompatibilní s Preciosa a SWAROVSKI Rivoli |
| Číslo zboží | 10903 |
| Provedení | Crystal |
| Velikost | SS29 6,15 - 6,35 mm |
| Číslo zboží | 45017 |
| Provedení | Crystal AB |
| Velikost | SS29 6,15 - 6,35 mm |
| Číslo zboží | 45018 |
| Provedení | Crystal AB |
| Velikost | SS39 8,15 - 8,40 mm |
| Číslo zboží | 45020 |
| Provedení | Crystal Argent Flare |
| Velikost | SS39 8,15 - 8,40 mm |
| Číslo zboží | 45021 |
| Provedení | Crystal Bermuda Blue |
| Velikost | SS39 8,15 - 8,40 mm |
| Číslo zboží | 45022 |
| Provedení | Crystal Nightfall |
| Velikost | SS39 8,15 - 8,40 mm |
| Číslo zboží | 45025 |
| Provedení | Crystal Velvet |
| Velikost | SS39 8,15 - 8,40 mm |
| Číslo zboží | 45026 |
| Provedení | Jet Hematite |
| Velikost | SS39 8,15 - 8,40 mm |
| Číslo zboží | 45030 |
| Provedení | Amethyst |
| Velikost | SS39 8,15 - 8,40 mm |
| Číslo zboží | 45031 |
| Provedení | Black Diamond |
| Velikost | SS39 8,15 - 8,40 mm |
| Číslo zboží | 45033 |
| Provedení | Blue Zircon |
| Velikost | SS39 8,15 - 8,40 mm |
| Číslo zboží | 45034 |
| Provedení | Light Sapphire |
| Velikost | SS39 8,15 - 8,40 mm |
| Číslo zboží | 45039 |
| Provedení | Light Siam |
| Velikost | SS39 8,15 - 8,40 mm |
| Číslo zboží | 45040 |
| Provedení | Peridot |
| Velikost | SS39 8,15 - 8,40 mm |
| Číslo zboží | 45042 |
| Provedení | Rose |
| Velikost | SS39 8,15 - 8,40 mm |
| Číslo zboží | 45043 |
| Provedení | Sapphire |
| Velikost | SS39 8,15 - 8,40 mm |
| Číslo zboží | 45044 |
| Provedení | Topaz |
| Velikost | SS39 8,15 - 8,40 mm |
| Číslo zboží | 45046 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)