Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | Crystal |
| Velikost | 6 x 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 44987 |
| Provedení | Crystal AB |
| Velikost | 6 x 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 44988 |
| Provedení | Crystal Honey |
| Velikost | 6 x 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 44989 |
| Provedení | Jet |
| Velikost | 6 x 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 44990 |
| Provedení | Aqua Bohemica |
| Velikost | 6 x 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 44992 |
| Provedení | Light Amethyst |
| Velikost | 6 x 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 44993 |
| Provedení | Light Rose |
| Velikost | 6 x 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 44994 |
| Provedení | Peridot |
| Velikost | 6 x 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 44996 |
| Provedení | Siam |
| Velikost | 6 x 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 44999 |
| Provedení | Crystal |
| Velikost | 9 x 15 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 45000 |
| Provedení | Crystal AB |
| Velikost | 9 x 15 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 45001 |
| Provedení | Pink Sapphire |
| Velikost | 6 x 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 44997 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
100%
Celkově spokojená. Akorát bych uvítala větší výběr např. broušených korálků i ve větších velikostech... Jinak za pobočku v DBK BUDĚJOVICKÁ jsem MOC RÁDA.
100%
Všechny krásné materiály k tvořeníčku na jednom místě. Moc děkuji.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)