Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | Crystal AB |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 44978 |
| Provedení | Crystal AB |
| Velikost | 14 mm |
| Šíře průtahu | 1,5 mm |
| Číslo zboží | 44980 |
| Provedení | Crystal |
| Velikost | 6 x 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 44987 |
| Provedení | Crystal AB |
| Velikost | 6 x 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 44988 |
| Provedení | Crystal Honey |
| Velikost | 6 x 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 44989 |
| Provedení | Jet |
| Velikost | 6 x 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 44990 |
| Provedení | Aqua Bohemica |
| Velikost | 6 x 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 44992 |
| Provedení | Light Amethyst |
| Velikost | 6 x 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 44993 |
| Provedení | Light Rose |
| Velikost | 6 x 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 44994 |
| Provedení | Peridot |
| Velikost | 6 x 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 44996 |
| Provedení | Pink Sapphire |
| Velikost | 6 x 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 44997 |
| Provedení | Siam |
| Velikost | 6 x 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 44999 |
| Provedení | Crystal |
| Velikost | 5,5 x 11 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 45005 |
| Provedení | Crystal AB |
| Velikost | 5,5 x 11 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 45006 |
| Provedení | Crystal AB |
| Velikost | 6,5 x 13 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 45010 |
| Provedení | Crystal AB |
| Velikost | 9 x 18 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 45016 |
| Provedení | Crystal |
| Velikost | 10 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 44977 |
| Provedení | Crystal |
| Velikost | 14 mm |
| Šíře průtahu | 1,5 mm |
| Číslo zboží | 44979 |
| Provedení | Crystal |
| Velikost | 18 mm |
| Šíře průtahu | 1,5 mm |
| Číslo zboží | 44981 |
| Provedení | Crystal AB |
| Velikost | 18 mm |
| Šíře průtahu | 1,5 mm |
| Číslo zboží | 44982 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)