Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
ProhlédnoutPreciosa® MC (machine cut = strojově broušené) nalepovací kameny s plochým spodkem jsou strojově celobroušené, což zajišťuje precizní výbrus a dokonalý třpyt každého kamene. Postup pro použití nalepovacích kamenů naleznete v našem manuálu. Spodní strana originálních nalepovacích kamenů Preciosa je zušlechtěna vrstvou simili, která zajišťuje dokonalý třpyt a optimální optické vlastnosti kamenů Preciosa a neobsahuje žádné těžké kovy či jiné zdraví škodlivé látky. Všechny nalepovací Preciosa kamínky s plochým spodkem je možné lepit jedno, nebo i vícesložkovými lepidly na nejrůznější typy povrchů. Nabídka obsahuje zdaleka nejoblíběnější tvar nalepovacího kamene Preciosa MC šatonová růže MAXIMA, která je alternativou kamene SWAROVSKI 2088 XIRIUS Rose. Dále tvar Preciosa MC nalepovací kulatý kámen 662, který je alternativou k produktu SWAROVSKI 4869 Disco ball.
| Provedení | Crystal |
| Velikost | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo zboží | 45248 |
| Provedení | Crystal |
| Velikost | SS20 4,60 - 4,80 mm |
| Číslo zboží | 45283 |
| Provedení | Crystal AB |
| Velikost | SS20 4,60 - 4,80 mm |
| Číslo zboží | 45284 |
| Provedení | Crystal Aurum |
| Velikost | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo zboží | 45251 |
| Provedení | Crystal Blue Flare |
| Velikost | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo zboží | 45252 |
| Provedení | Crystal Capri Gold |
| Velikost | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo zboží | 45253 |
| Provedení | Crystal Heliotrope |
| Velikost | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo zboží | 45254 |
| Provedení | Crystal Labrador |
| Velikost | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo zboží | 45255 |
| Provedení | Crystal Peacock Green |
| Velikost | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo zboží | 45258 |
| Provedení | Jet |
| Velikost | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo zboží | 45261 |
| Provedení | Jet AB |
| Velikost | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo zboží | 45262 |
| Provedení | Jet Hematite |
| Velikost | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo zboží | 45263 |
| Provedení | Amethyst |
| Velikost | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo zboží | 45264 |
| Provedení | Blue Zircon |
| Velikost | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo zboží | 45267 |
| Provedení | modré |
| Velikost | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo zboží | 45268 |
| Provedení | Citrine |
| Velikost | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo zboží | 45269 |
| Provedení | Emerald |
| Velikost | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo zboží | 45270 |
| Provedení | Light Peach |
| Velikost | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo zboží | 45272 |
| Provedení | Light Siam |
| Velikost | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo zboží | 45274 |
| Provedení | Peridot |
| Velikost | SS16 3,80 - 4,00 mm |
| Číslo zboží | 45275 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)