Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | Crystal AB |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | jeden průtah |
| Číslo zboží | 45165 |
| Provedení | Crystal |
| Velikost | 4 mm |
| Doplňující info | jeden průtah |
| Číslo zboží | 45166 |
| Provedení | Crystal AB |
| Velikost | 4 mm |
| Doplňující info | jeden průtah |
| Číslo zboží | 45167 |
| Provedení | Crystal |
| Velikost | 6 mm |
| Doplňující info | jeden průtah |
| Číslo zboží | 45168 |
| Provedení | Crystal AB |
| Velikost | 6 mm |
| Doplňující info | jeden průtah |
| Číslo zboží | 45169 |
| Provedení | Crystal |
| Velikost | 8 mm |
| Doplňující info | dva průtahy |
| Číslo zboží | 45170 |
| Provedení | Crystal AB |
| Velikost | 8 mm |
| Doplňující info | dva průtahy |
| Číslo zboží | 45171 |
| Provedení | Crystal AB |
| Velikost | 10 mm |
| Doplňující info | dva průtahy |
| Číslo zboží | 45173 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)