Vše pro tvorbu z křišťálové pryskyřice

Vše pro tvorbu z křišťálové pryskyřice

Ambasador trendu

Tamara Koubková (@Tamarchi)
Je skvělé mít ve svých špercích komponenty, které jsou tolik podobné sklu, ale nemají jeho váhu a jsou prakticky nerozbitné. S křišťálovou pryskyřicí si můžu vytvořit i originální kabošony pro své šité šperky.

Návody od Tamary najdete zde >>>

Video: Jak na tvoření z křišťálové pryskyřice

Základy a nejčastější dotazy

Vše pro tvorbu z křišťálové pryskyřice nabízí všechny potřebné produkty a komponenty, které se vážou k tomuto trendu především ve šperkařství. Od kvalitní křišťálové pryskyřice a jejího příslušenství po rámečky a lůžka, do kterých můžete pryskyřici vylévat. Podívejte se například na unikátní komponenty komponenty Nunn Design nebo do kategorie stříbrných a pozlacených komponentů s lůžky na pryskyřici. V nabídce najdete náš vlastní sortiment křišťálové pryskřice, díky kterému si můžete vytvořit šperky z odlitků imitující sklo a nebo si vybrat pryskyřici ke glazurování, která vám poslouží při vylévání komponentů se speciálními lůžky, a také sortiment od výrobce pryskyřice Cléopâtre, který nabízí i pružnou pryskyřici, z které můžete udělat unikátní ohebné šperky. Pryskyřicí však můžete vylévat téměř všechno a váš oblíbený symbol můžete například zasadit do odlitků, a proto se nezapomeňte podívat i do dalších stříbrných komponentů a komponentů TierraCast, Amoracast nebo OmegaCast.
Jakou pryskyřici si mám vybrat?

Existuje několik druhů pryskyřice. Každá z nich nabízí jiné vlastnosti, a proto je důležité se předem rozhodnout o typu šperku, který chcete vytvořit. Od šperků vytvořených z formiček, po pružnou pryskyřici - podívejte se na detailní článek, který vám pomůže si vybrat tu správnou. Více informací najdete v našem specializovaném článku, který vás povede krok za krokem.

Co všechno můžu z pryskyřice vytvořit?

Z křišťálové pryskyřice můžete vytvořit opravdu cokoliv. Od šperků po dekorace do domácnosti. Můžete ji například vylévat do speciálních komponentů s lůžky, nebo z ní vytvořit unikátní tvary pomocí silikonových forem. Můžete ji také obarvit speciálními barvivy. Tyto produkty najdete v přidružených kategoriích.ryskyřicí určitě předně dbejte na vlastní bezpečnost. Nezapomínejte, že se stále jedná o chemické hořlavé látky, a proto je na místě správné oblečení, rukavice, rouška a odvětraný pracovní prostor. Více informací najdete v našem článku 10 způsobů využití pryskyřice

Jaké komponenty se ke křišťálové pryskyřici hodí?

Výrobce Nunn Design nabízí speciální komponenty s lůžky a také rámečky pro šperky s křišťálovou pryskyřicí. Speciální komponenty s lůžky pro křišťálovou pryskyřici najdete i v kategorii stříbrných a pozlacených komponentů. Pryskyřicí však můžete vylévat téměř cokoliv. Inspirujte se zde.

Jak dlouho křišťálová pryskyřice tvrdne?

Délka tvrdnutí se liší podle druhu pryskyřice. Klasická pryskyřice tvrdne cca 48-72 hodin, už po 24 hodinách je však suchá. Délku tvrdnutí a podrobné instrukce najdete na obalu každého produktu.

Je potřeba dalších speciálních pomůcek?

Při práci s pryskyřicí určitě předně dbejte na vlastní bezpečnost. Nezapomínejte, že se stále jedná o chemické hořlavé látky, a proto je na místě správné oblečení, rukavice, rouška a odvětraný pracovní prostor. Další pomůcky, které vám několikanásobně zjednodušší práci, najdete zde. Více informací najdete také v článku tady.Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 650+ recenzí - zobrazit vše

Ivana
Pátek, 17. Květen 2024

100%

V tomto obchodě nakupuji pravidelně. Dělám náramky se stříbrnými korálky a přívěsky a tady mají jak široký výběr, tak i skvělé ceny.

+ velký výběr

+dobré ceny

+rychlé doručení

Ivan
Čtvrtek, 9. Květen 2024

100%

Rýchlosť, výborná komunikácia

Romana
Úterý, 7. Květen 2024

100%

Rychlé, bez problémů