Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | pozlacené 24K zlatem |
| Velikost | 11 x 10 mm |
| Šíře průtahu | 1,4 mm |
| Číslo zboží | 43953 |
| Provedení | postříbřené Ag 999/1000 |
| Velikost | 11 x 10 mm |
| Šíře průtahu | 1,4 mm |
| Číslo zboží | 43954 |
| Provedení | pozlacené 24K zlatem |
| Velikost | 14 x 11 mm |
| Šíře průtahu | 1,4 mm |
| Číslo zboží | 43955 |
| Provedení | postříbřené Ag 999/1000 |
| Velikost | 14 x 11 mm |
| Šíře průtahu | 1,4 mm |
| Číslo zboží | 43956 |
| Provedení | pozlacené 24K zlatem |
| Velikost | 12 x 8 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Číslo zboží | 43957 |
| Provedení | postříbřené Ag 999/1000 |
| Velikost | 12 x 8 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Číslo zboží | 43958 |
| Provedení | pozlacené 24K zlatem |
| Velikost | 15 x 9 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Číslo zboží | 43959 |
| Provedení | postříbřené Ag 999/1000 |
| Velikost | 15 x 9 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Číslo zboží | 43960 |
| Provedení | pozlacené 24K zlatem |
| Velikost | 19 x 14 mm |
| Šíře průtahu | 3 mm |
| Číslo zboží | 43966 |
| Provedení | pozlacené 24K zlatem |
| Velikost | 7 x 3 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 43976 |
| Provedení | pozlacené 24K zlatem |
| Velikost | 7 x 3 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 43977 |
| Provedení | pozlacené 24K zlatem |
| Velikost | 7 x 4 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Číslo zboží | 43978 |
| Provedení | pozlacené 24K zlatem |
| Velikost | 11 x 10 mm |
| Číslo zboží | 44021 |
| Provedení | pozlacené 24K zlatem |
| Velikost | 16 x 14,5 mm |
| Číslo zboží | 44022 |
| Provedení | pozlacené 24K zlatem |
| Velikost | 17,5 x 17,5 mm |
| Číslo zboží | 44023 |
| Provedení | pozlacené 24K zlatem |
| Velikost | 10 x 4 mm |
| Šíře průtahu | 1,4 mm |
| Číslo zboží | 44034 |
| Provedení | pozlacené 24k zlatem |
| Velikost | 10 x 9 mm |
| Šíře průtahu | 1,5 mm |
| Číslo zboží | 43028 |
| Provedení | pozlacené 24k zlatem |
| Velikost | 22 x 15 mm |
| Šíře průtahu | 1,5 mm |
| Číslo zboží | 43030 |
| Provedení | pozlacené 24k zlatem |
| Velikost | 12 x 10 mm |
| Šíře průtahu | 1,5 mm |
| Číslo zboží | 43033 |
| Provedení | pozlacené 24k zlatem |
| Velikost | 11 x 8 mm |
| Šíře průtahu | 1,5 mm |
| Číslo zboží | 43040 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)