Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | pozlacené 24k zlatem |
| Velikost | 32 x 23 mm |
| Šíře průtahu | 1,6 mm |
| Číslo zboží | 43091 |
| Provedení | postříbřené Ag 999/1000 |
| Velikost | 17 x 12 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Číslo zboží | 43925 |
| Provedení | postříbřené Ag 999/1000 |
| Velikost | 20 x 19 mm |
| Šíře průtahu | 1,9 mm |
| Číslo zboží | 44001 |
| Provedení | postříbřené Ag 999/1000 |
| Velikost | 23 x 20 mm |
| Šíře průtahu | 1,6 mm |
| Číslo zboží | 44008 |
| Provedení | pozlacené 24K zlatem |
| Velikost | 13 x 13 mm |
| Šíře průtahu | 2,9 mm |
| Číslo zboží | 44032 |
| Provedení | pozlacené 24K zlatem |
| Velikost | 10 x 10 mm |
| Šíře průtahu | 1,5 mm |
| Číslo zboží | 43907 |
| Provedení | postříbřené Ag 999/1000 |
| Velikost | 11 x 10 mm |
| Šíře průtahu | 1,4 mm |
| Číslo zboží | 43954 |
| Provedení | postříbřené Ag 999/1000 |
| Velikost | 12 x 8 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Číslo zboží | 43958 |
| Provedení | pozlacené 24K zlatem |
| Velikost | 17,5 x 17,5 mm |
| Číslo zboží | 44023 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)