Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | tmavě zelené |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 49199 |
| Provedení | natural |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 47569 |
| Provedení | natural |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 47570 |
| Provedení | tmavě šedá |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 47571 |
| Provedení | tmavě šedá |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 47572 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 47573 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 47574 |
| Provedení | tmavě růžové |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 47575 |
| Provedení | tmavě růžové |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 47576 |
| Provedení | natural |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 65 m |
| Číslo zboží | 46268 |
| Provedení | tmavě žluté |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 65 m |
| Číslo zboží | 46270 |
| Provedení | světle růžové |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 65 m |
| Číslo zboží | 46274 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 65 m |
| Číslo zboží | 46272 |
| Provedení | tmavě modré |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 65 m |
| Číslo zboží | 46275 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 65 m |
| Číslo zboží | 46269 |
| Provedení | natural |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 130 m |
| Číslo zboží | 46276 |
| Provedení | natural |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 260 m |
| Číslo zboží | 46277 |
| Provedení | pastelové barvy |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 47507 |
| Provedení | natural |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 45996 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 46004 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)