Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | žluté |
| Velikost | 1,5 mm |
| Hmotnost | 160 g |
| Doplňující info | délka příze je cca 100 m |
| Číslo zboží | 45332 |
| Provedení | oranžové |
| Velikost | 3 mm |
| Hmotnost | 330 g |
| Doplňující info | délka příze je cca 100 m |
| Číslo zboží | 45360 |
| Provedení | oranžové |
| Velikost | 3 mm |
| Hmotnost | 380 g |
| Doplňující info | délka příze je cca 100 m |
| Číslo zboží | 45399 |
| Provedení | tmavě žluté |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 60 m |
| Číslo zboží | 46281 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 60 m |
| Číslo zboží | 46283 |
| Provedení | natural a tmavě zelené |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 65 m |
| Číslo zboží | 46578 |
| Provedení | natural a tmavě modré |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 65 m |
| Číslo zboží | 46579 |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 60 m |
| Číslo zboží | 46923 |
| Provedení | žlutobílé |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 60 m |
| Číslo zboží | 46924 |
| Provedení | žlutohnědé |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 60 m |
| Číslo zboží | 47987 |
| Provedení | tmavě žluté |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 65 m |
| Číslo zboží | 49488 |
| Provedení | světle hnědé |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 65 m |
| Číslo zboží | 49485 |
| Provedení | světle zelené |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 65 m |
| Číslo zboží | 49487 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 65 m |
| Číslo zboží | 49489 |
| Provedení | tmavě zelené |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 65 m |
| Číslo zboží | 48308 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 65 m |
| Číslo zboží | 47360 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 60 m |
| Číslo zboží | 47361 |
| Provedení | světle fialové |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 65 m |
| Číslo zboží | 46920 |
| Provedení | hnědé |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 65 m |
| Číslo zboží | 46968 |
| Provedení | světle růžové |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka příze je cca 65 m |
| Číslo zboží | 46274 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)