Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | zelené |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 49193 |
| Provedení | v barvě myší šedi |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50288 |
| Provedení | tmavě zelené |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 49194 |
| Provedení | stříbrnošedé |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50289 |
| Provedení | hnědošedé |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 49197 |
| Provedení | krémové |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 49196 |
| Provedení | vínové |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 49195 |
| Provedení | béžové |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50292 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 49198 |
| Provedení | ekru |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50293 |
| Provedení | tmavě zelené |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 49199 |
| Provedení | karamelové |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50294 |
| Provedení | natural |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 47569 |
| Provedení | natural |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 47570 |
| Provedení | v barvě bílé kávy |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50296 |
| Provedení | tmavě šedá |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 47571 |
| Provedení | tmavě šedá |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 47572 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 47573 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 47574 |
| Provedení | zelené |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50298 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)