Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | tmavě šedá |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 47571 |
| Provedení | tmavě šedá |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 47572 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 47573 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 47574 |
| Provedení | zelené |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50298 |
| Provedení | tmavě růžové |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 47575 |
| Provedení | tmavě růžové |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 47576 |
| Provedení | žlutozelené |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50301 |
| Provedení | zelené |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50302 |
| Provedení | v barvě trávy |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50303 |
| Provedení | v barvě břečťanu |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50304 |
| Provedení | v barvě máty |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50306 |
| Provedení | v barvě holubí šedi |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50309 |
| Provedení | ledově zelené |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50310 |
| Provedení | námořní modř |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50311 |
| Provedení | půlnoční modř |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50312 |
| Provedení | denim |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50313 |
| Provedení | tyrkysové |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50316 |
| Provedení | burgundy |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50317 |
| Provedení | červené |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50319 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)