Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | světle šedé |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 46015 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 46007 |
| Provedení | oranžové |
| Velikost | 0,5 mm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | 1 klubko je 85 m |
| Číslo zboží | 22432 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 0,5 mm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | 1 klubko je 85 m |
| Číslo zboží | 22442 |
| Provedení | bílé |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 99% bavlna, 1% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50254 |
| Provedení | žluté |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 99% bavlna, 1% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50255 |
| Provedení | oranžové |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 99% bavlna, 1% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50256 |
| Provedení | zelené |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 99% bavlna, 1% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50259 |
| Provedení | fialové |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 99% bavlna, 1% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50260 |
| Provedení | krémové |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 99% bavlna, 1% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50262 |
| Provedení | hnědé |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 99% bavlna, 1% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50263 |
| Provedení | modré |
| Velikost | ± 5 - 6 mm |
| Hmotnost | 380 - 400 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 6 - 9 |
| Číslo zboží | 51700 |
| Provedení | v barvě čokolády |
| Velikost | ± 5 - 6 mm |
| Hmotnost | 380 - 400 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 6 - 9 |
| Číslo zboží | 51702 |
| Provedení | krémové |
| Velikost | ± 5 - 6 mm |
| Hmotnost | 380 - 400 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 6 - 9 |
| Číslo zboží | 51486 |
| Provedení | mátové |
| Velikost | ± 5 - 6 mm |
| Hmotnost | 380 - 400 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 6 - 9 |
| Číslo zboží | 51489 |
| Provedení | malinové |
| Velikost | ± 5 - 6 mm |
| Hmotnost | 380 - 400 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 6 - 9 |
| Číslo zboží | 51491 |
| Provedení | růžové |
| Velikost | ± 5 - 6 mm |
| Hmotnost | 380 - 400 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 6 - 9 |
| Číslo zboží | 51494 |
| Provedení | černé |
| Velikost | ± 5 - 6 mm |
| Hmotnost | 380 - 400 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | délka je ± 110 m, doporučený háček ve velikosti 6 - 9 |
| Číslo zboží | 51496 |
| Provedení | černé |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 64% bavlna, 36% polyamid |
| Doplňující info | návin klubíčka je 72 m, doporučený háček ve velikosti 7 |
| Číslo zboží | 50575 |
| Provedení | mátové |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 64% bavlna, 36% polyamid |
| Doplňující info | návin klubíčka je 72 m, doporučený háček ve velikosti 7 |
| Číslo zboží | 50571 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)