Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | zelené |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 115 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50230 |
| Provedení | fialové |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 115 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50234 |
| Provedení | pastelové barvy duhy |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 115 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50239 |
| Provedení | odstíny zelené |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50240 |
| Provedení | multicolor |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50241 |
| Provedení | mix |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50243 |
| Provedení | růžovožluté |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50244 |
| Provedení | petrolejové |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50250 |
| Provedení | růžové |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50252 |
| Provedení | v pískové barvě |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50277 |
| Provedení | šafránové |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50284 |
| Provedení | černé |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50287 |
| Provedení | čokoládové |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50290 |
| Provedení | nugátové |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50291 |
| Provedení | světle hnědé |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50295 |
| Provedení | tmavě zelené |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50297 |
| Provedení | olivové |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50299 |
| Provedení | pistáciově zelené |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50300 |
| Provedení | zelené |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50302 |
| Provedení | smaragdově zelené |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | návin klubíčka je 57,5 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 mm |
| Číslo zboží | 50305 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)