Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | světle růžové |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 46001 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 45998 |
| Provedení | světle modré |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 46003 |
| Provedení | béžové |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 46000 |
| Provedení | světle šedé |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 46005 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 45997 |
| Provedení | natural |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 46006 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 46014 |
| Provedení | žluté |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 46009 |
| Provedení | světle růžové |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 46011 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 46008 |
| Provedení | béžové |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 46010 |
| Provedení | světle modré |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 46013 |
| Provedení | světle šedé |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 46015 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 46007 |
| Provedení | mix barev |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | sada obsahuje 10 ks žinylkových klubíček (10 x 65 m) |
| Číslo zboží | 49869 |
| Provedení | mix barev |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | sada obsahuje 10 ks žinylkových klubíček (10 x 65 m) |
| Číslo zboží | 49871 |
| Provedení | černé |
| Hmotnost | 100 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 110 m, doporučený háček ve velikosti 4 - 5 mm |
| Číslo zboží | 49949 |
| Provedení | šedé |
| Hmotnost | 100 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 110 m, doporučený háček ve velikosti 4 - 5 mm |
| Číslo zboží | 49950 |
| Provedení | hnědé |
| Hmotnost | 100 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 110 m, doporučený háček ve velikosti 4 - 5 mm |
| Číslo zboží | 49951 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)