Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | béžové |
| Hmotnost | 100 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 110 m, doporučený háček ve velikosti 4 - 5 mm |
| Číslo zboží | 49952 |
| Provedení | světle modré |
| Hmotnost | 100 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 110 m, doporučený háček ve velikosti 4 - 5 mm |
| Číslo zboží | 49953 |
| Provedení | světle zelené |
| Hmotnost | 100 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 110 m, doporučený háček ve velikosti 4 - 5 mm |
| Číslo zboží | 49954 |
| Provedení | modrošedé |
| Hmotnost | 100 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 110 m, doporučený háček ve velikosti 4 - 5 mm |
| Číslo zboží | 49955 |
| Provedení | lila |
| Hmotnost | 100 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 110 m, doporučený háček ve velikosti 4 - 5 mm |
| Číslo zboží | 49956 |
| Provedení | červené |
| Hmotnost | 100 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 110 m, doporučený háček ve velikosti 4 - 5 mm |
| Číslo zboží | 49957 |
| Provedení | růžové |
| Hmotnost | 100 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 110 m, doporučený háček ve velikosti 4 - 5 mm |
| Číslo zboží | 49958 |
| Provedení | světle růžové |
| Hmotnost | 100 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 110 m, doporučený háček ve velikosti 4 - 5 mm |
| Číslo zboží | 49959 |
| Provedení | v barvě vanilky |
| Hmotnost | 100 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 110 m, doporučený háček ve velikosti 4 - 5 mm |
| Číslo zboží | 49960 |
| Provedení | ecru |
| Hmotnost | 100 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 110 m, doporučený háček ve velikosti 4 - 5 mm |
| Číslo zboží | 49961 |
| Provedení | krémové |
| Hmotnost | 100 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 110 m, doporučený háček ve velikosti 4 - 5 mm |
| Číslo zboží | 49962 |
| Provedení | neonově zelené |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49968 |
| Provedení | neonově růžové |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49970 |
| Provedení | černé |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49971 |
| Provedení | šedostříbrné |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49973 |
| Provedení | v barvě čokolády |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49974 |
| Provedení | béžové |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49976 |
| Provedení | ecru |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49977 |
| Provedení | olivové |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49978 |
| Provedení | zelené |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 65 m, doporučený háček ve velikosti 3 mm |
| Číslo zboží | 49979 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)