Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | neonově růžové |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo zboží | 50663 |
| Provedení | v barvě vanilky |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo zboží | 50664 |
| Provedení | fialové |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo zboží | 50665 |
| Provedení | tyrkysové |
| Hmotnost | 50 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je ±90 m, doporučený háček ve velikosti 4 |
| Číslo zboží | 50666 |
| Provedení | bílé svítící ve tmě |
| Hmotnost | 25 g |
| Materiál | 100% polyester |
| Doplňující info | návin klubíčka je 60 m, doporučený háček ve velikosti 3 - 4 |
| Číslo zboží | 50578 |
| Provedení | odstíny žluté barvy |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 49811 |
| Provedení | odstíny růžové barvy |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 49810 |
| Provedení | modro-zelené |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 49525 |
| Provedení | růžovo-fialové |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 49526 |
| Provedení | hnědošedé |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 49192 |
| Provedení | vínové |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 49190 |
| Provedení | krémové |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 49191 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 49193 |
| Provedení | krémové |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 49196 |
| Provedení | vínové |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 49195 |
| Provedení | zelené |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 49198 |
| Provedení | tmavě zelené |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 49199 |
| Provedení | pastelové barvy |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 47507 |
| Provedení | natural |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 45996 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 46004 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)