Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | žluté |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 45999 |
| Provedení | petrolejové |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 46002 |
| Provedení | světle šedé |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 46005 |
| Provedení | černé |
| Velikost | 3 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 45997 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 46014 |
| Provedení | žluté |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 46009 |
| Provedení | světle růžové |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 46011 |
| Provedení | červené |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 46008 |
| Provedení | světle modré |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 46013 |
| Provedení | petrolejové |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 46012 |
| Provedení | světle šedé |
| Velikost | 5 mm |
| Doplňující info | délka šňůry je cca 100 m |
| Číslo zboží | 46015 |
| Provedení | bílé |
| Velikost | cca 2 cm |
| Doplňující info | délka příze je 6 m |
| Číslo zboží | 46071 |
| Provedení | světle šedé |
| Velikost | cca 2 cm |
| Doplňující info | délka příze je 6 m |
| Číslo zboží | 46072 |
| Provedení | béžové |
| Velikost | cca 2 cm |
| Doplňující info | délka příze je 6 m |
| Číslo zboží | 46073 |
| Provedení | bílo-vínové |
| Velikost | cca 2 cm |
| Doplňující info | délka příze je 6 m |
| Číslo zboží | 46074 |
| Provedení | červené |
| Velikost | cca 2 cm |
| Doplňující info | délka příze je 6 m |
| Číslo zboží | 46075 |
| Provedení | v barvě stříbra |
| Hmotnost | 10 g |
| Materiál | 62% polyester, 38% polyamid |
| Doplňující info | návin klubíčka je 50 m, doporučený háček ve velikosti 2,5 - 3,5 mm |
| Číslo zboží | 50264 |
| Provedení | v barvě zlata |
| Hmotnost | 10 g |
| Materiál | 62% polyester, 38% polyamid |
| Doplňující info | návin klubíčka je 50 m, doporučený háček ve velikosti 2,5 - 3,5 mm |
| Číslo zboží | 50265 |
| Provedení | bílé |
| Hmotnost | 10 g |
| Materiál | 62% polyester, 38% polyamid |
| Doplňující info | návin klubíčka je 50 m, doporučený háček ve velikosti 2,5 - 3,5 mm |
| Číslo zboží | 50266 |
| Provedení | barevné |
| Hmotnost | 10 g |
| Materiál | 62% polyester, 38% polyamid |
| Doplňující info | návin klubíčka je 50 m, doporučený háček ve velikosti 2,5 - 3,5 mm |
| Číslo zboží | 50267 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)