Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Velikost | 22 x 17 x 11 cm |
| Doplňující info | Ze sady můžete vyrobit až 3 svíčky; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze sporák a nádobí na vodní lázeň na rozpouštění vosku. |
| Číslo zboží | 47973 |
| Velikost | 22 x 17 x 11 cm |
| Doplňující info | Ze sady můžete vyrobit 2 - 4 mýdla; V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete dále potřebovat prkénko a nůž na krájení hmoty, nádobu na rozpouštění hmoty ve vodní lázni a sporák nebo mikrovlnku. |
| Číslo zboží | 50563 |
| Velikost | 22 x 13,5 x 9 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze kleště na zakončování kovových drátků. |
| Číslo zboží | 51561 |
| Velikost | 20x14x7,5 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál včetně 2 ozdob k dekoraci a podrobný návod. |
| Číslo zboží | 51562 |
| Velikost | 20x14x7,5 cm |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál včetně 2 ozdob k dekoraci a podrobný návod. |
| Číslo zboží | 51563 |
| Velikost | ø 15 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál, včetně vyšívacího kruhu (ø 15 cm) a předtištěného motivu, a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 50490 |
| Velikost | ø 20 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál, včetně vyšívacího kruhu (ø 20 cm) a předtištěného motivu, a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 50491 |
| Velikost | ø 20 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál, včetně vyšívacího kruhu (ø 20 cm) a předtištěného motivu, a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 50492 |
| Velikost | ø 20 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál, včetně vyšívacího kruhu (ø 20 cm) a předtištěného motivu, a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 50493 |
| Velikost | ø 20 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál, včetně vyšívacího kruhu (ø 20 cm) a předtištěného motivu, a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 50494 |
| Velikost | ø 20 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál, včetně vyšívacího kruhu (ø 20 cm) a předtištěného motivu, a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 50495 |
| Velikost | ø 20 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál, včetně vyšívacího kruhu (ø 20 cm) a předtištěného motivu, a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 50496 |
| Velikost | ø 20 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál, včetně vyšívacího kruhu (ø 20 cm) a předtištěného motivu, a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 50497 |
| Velikost | ø 16 cm |
| Materiál | 100% bavlna |
| Doplňující info | V sadě najdete všechen potřebný materiál, včetně vyšívacího kruhu (ø 16 cm) a předtištěného motivu, a podrobný návod. Mimo obsah sady budete potřebovat pouze nůžky. |
| Číslo zboží | 50498 |
| Velikost | cca 19 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje příze, plastové značkovače řad, háček na háčkovaní, jehlu, výplň a návod |
| Číslo zboží | 51584 |
| Velikost | cca 10 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje příze, plastové značkovače řad, háček na háčkovaní, jehlu, výplň a návod |
| Číslo zboží | 51585 |
| Velikost | cca 10 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje příze, plastová očka, plastové značkovače řad, háček na háčkovaní, jehlu, výplň a návod |
| Číslo zboží | 51586 |
| Velikost | cca 10 cm |
| Doplňující info | balení obsahuje příze, plastové značkovače řad, háček na háčkovaní, jehlu, výplň a návod |
| Číslo zboží | 51587 |
| Doplňující info | Sada obsahuje: jemnou a pružnou polymerovou hmotu v 8 barvách, 2 válečky, vykrajovátka, modelovací nástroje, brusný papír, bižuterní komponenty i kombinované ketlovací kleště a návod |
| Číslo zboží | 51688 |
| Doplňující info | Sada obsahuje: samotvrdnoucí hmotu Silk Clay® v několika barvách, 3 kroužky na klíče, šroubovací očička ve dvou velikostech, modelovací nástroj i váleček, tužku a návod |
| Číslo zboží | 51689 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)