LavArt

LavArt

LavArt je malé designové studio s velkými nápady! Jejich šperky jsou nejen stylovým doplňkem, ale i uměleckým dílem a životním amuletem. Navíc jejich trendy minimalistický vzhled se hodí skutečně ke každému outfitu. A protože je originální tvorba také naší srdcovou záležitostí, rozhodli jsme se spojit síly a nabídnout vám možnost zakoupení hotových šperků české značky LavArt přímo na našem e-shopu. 

Samotný název studia vznikl jako parafráze anglického slovního spojení "Love Art". Vhodně sestavený šperk je totiž určitou formou umění, do kterého člověk navíc musí zapojit své srdce. LavArt šperky jsou navrhované s ohledem na jejich estetický a designově zajímavý vzhled. 

Vznikají tak luxusně vypadající jedinečné módní kousky, které mají navíc silný symbolický význam. Jedná se o originální autorské návrhy vycházející ze současných trendů. Ten svůj srdcový šperk si tak jistě vybere milovník spirituality, minimalismu, přírody nebo třeba umění. Krom abstraktních motivů totiž můžete v nabídce LavArt najít také strom života, Buddhu, mandalu, čakry nebo i klasičtější symboly jako jsou peříčka, srdce, nekonečno nebo oblíbený list monstery.

Krom jedinečného designu se šperky značky LavArt mohou pyšnit také skvělou kvalitou. Všechny stříbrné komponenty, včetně precizně gravírovaných spojovacích dílů, jsou ze stříbra Ag 925/1000.

Náramky LavArt jsou jednoduše životními parťáky s vlastní duší. Věříme, že se stanou i vašimi každodenními společníky, které budete nosit s hrdostí, láskou a péčí.


Filtrovat produty

Výběru odpovídá: 0 položek Skrýt filtraci
Vyfiltrujte si, co vás zajímá.
Doporučené Od nejlevnějšího Od nejdražšího Zobrazeno 1-0 z 0 produktů


Ověřeno našimi zákazníky
97 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 650+ recenzí - zobrazit vše

Petr
Čtvrtek, 29. Únor 2024

100%

Spokojenost

Hana
Pondělí, 26. Únor 2024

100%

Bezproblémová komunikace. Doporučuji. Objednané zboží v pořádku.

Jindřiška
Neděle, 25. Únor 2024

100%

Velmi dobře zabalené. Rychlost poslání.