Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | surový přírodní polodrahokam |
| Velikost | 35-60 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňující info | velikost minerálu určuje jeho nejdelší strana |
| Číslo zboží | 45648 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Madagaskar |
| Číslo zboží | 48517 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňující info | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo zboží | 49464 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 14 x 11 mm |
| Šíře průtahu | 5 mm |
| Naleziště | USA |
| Číslo zboží | 45592 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 14 x 11 mm |
| Šíře průtahu | 5 mm |
| Naleziště | Indie |
| Číslo zboží | 45593 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 14 x 11 mm |
| Šíře průtahu | 5 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Číslo zboží | 45594 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 14 x 11 mm |
| Šíře průtahu | 5 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Číslo zboží | 45600 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 14 x 8 mm |
| Šíře průtahu | 5 mm |
| Naleziště | USA |
| Číslo zboží | 45604 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 14 x 8 mm |
| Šíře průtahu | 5 mm |
| Naleziště | Indie |
| Číslo zboží | 45605 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 14 x 8 mm |
| Šíře průtahu | 5 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Číslo zboží | 45606 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 14 x 8 mm |
| Šíře průtahu | 5 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Číslo zboží | 45612 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 18 x 16 mm |
| Šíře průtahu | 5 mm |
| Naleziště | USA |
| Číslo zboží | 45616 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 18 x 16 mm |
| Šíře průtahu | 5 mm |
| Naleziště | Indie |
| Číslo zboží | 45617 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 18 x 16 mm |
| Šíře průtahu | 5 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Číslo zboží | 45624 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Austrálie, Indie |
| Číslo zboží | 48443 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Číslo zboží | 48447 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Madagaskar |
| Číslo zboží | 48448 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Číslo zboží | 48450 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Číslo zboží | 48452 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný minerál |
| Velikost | 5 - 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Číslo zboží | 48462 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)