Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | přírodní dobarvovaný minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 49085 |
| Provedení | přírodní dobarvovaný minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 49090 |
| Provedení | přírodní dobarvované |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Indický oceán v jihovýchodní Asii |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 49123 |
| Provedení | syntetický minerál |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo zboží | 49319 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňující info | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo zboží | 49349 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 2 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Kvalita | A |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49366 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Myanmar |
| Doplňující info | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo zboží | 49407 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 2 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Doplňující info | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo zboží | 49433 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Doplňující info | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo zboží | 49434 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 2 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňující info | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo zboží | 49436 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)