Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Naleziště | Afrika |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48813 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1,3 mm |
| Naleziště | Afrika |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48814 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,5 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48815 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48816 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48817 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48818 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48821 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48823 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,5 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48842 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1,1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48843 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1,2 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48844 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Austrálie |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48854 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Austrálie |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48855 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Kvalita | A |
| Naleziště | Srí Lanka |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48863 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 0,9 mm |
| Kvalita | A |
| Naleziště | Srí Lanka |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48864 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Kvalita | A |
| Naleziště | Srí Lanka |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 48865 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,7 mm |
| Naleziště | Mexiko |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48872 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Mexiko |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48873 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | 0,5 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 15 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48875 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 6 mm |
| Šíře průtahu | 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 10 ks = cca 6 cm |
| Číslo zboží | 48876 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)