Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 2 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Kvalita | AAA |
| Naleziště | USA |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49390 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Kvalita | AAA |
| Naleziště | USA |
| Doplňující info | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo zboží | 49391 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49415 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Norsko |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49419 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49435 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňující info | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo zboží | 49437 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49438 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňující info | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo zboží | 49440 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Afrika |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49447 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 2 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňující info | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo zboží | 49448 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňující info | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo zboží | 49449 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49450 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 2 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňující info | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo zboží | 49454 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňující info | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo zboží | 49455 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Indie |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49456 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 2 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňující info | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo zboží | 49457 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňující info | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo zboží | 49458 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49459 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 2 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | Namibie |
| Doplňující info | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo zboží | 49469 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Namibie |
| Doplňující info | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo zboží | 49470 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)