Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 8 mm |
| Šíře průtahu | 0,6 mm |
| Naleziště | Mexiko |
| Doplňující info | 8 ks = cca 6,4 cm |
| Číslo zboží | 49186 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 2 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | Austrálie, Indie |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49321 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Austrálie, Indie |
| Doplňující info | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo zboží | 49322 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Austrálie, Indie |
| Doplňující info | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo zboží | 49323 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 2 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49333 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňující info | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo zboží | 49334 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňující info | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo zboží | 49335 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 2 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49348 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika |
| Doplňující info | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo zboží | 49350 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 2 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Kvalita | AA |
| Naleziště | Austrálie |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49354 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Kvalita | AA |
| Naleziště | Austrálie |
| Doplňující info | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo zboží | 49355 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Kvalita | AA |
| Naleziště | Austrálie |
| Doplňující info | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo zboží | 49356 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 2 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | Argentina |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49372 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Argentina |
| Doplňující info | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo zboží | 49373 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Argentina |
| Doplňující info | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo zboží | 49374 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 2 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | Španělsko |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49381 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Španělsko |
| Doplňující info | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo zboží | 49382 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Španělsko |
| Doplňující info | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo zboží | 49383 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 2 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Kvalita | AAA |
| Naleziště | Myanmar |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49384 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Kvalita | AAA |
| Naleziště | Myanmar |
| Doplňující info | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo zboží | 49386 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)