Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Doplňující info | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo zboží | 49410 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Jižní Afrika, Čína |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49421 |
| Provedení | přírodní minerál s povrchovou úpravou |
| Velikost | 2 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňující info | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo zboží | 49424 |
| Provedení | přírodní minerál s povrchovou úpravou |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňující info | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo zboží | 49425 |
| Provedení | přírodní minerál s povrchovou úpravou |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49426 |
| Provedení | přírodní minerál s povrchovou úpravou |
| Velikost | 2 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | Uruguay |
| Doplňující info | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo zboží | 49427 |
| Provedení | přírodní minerál s povrchovou úpravou |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Uruguay |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49429 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Kanada |
| Doplňující info | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo zboží | 49443 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Kanada |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49444 |
| Provedení | syntetický minerál |
| Velikost | 2 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo zboží | 49451 |
| Provedení | syntetický minerál |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo zboží | 49452 |
| Provedení | syntetický minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49453 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 2 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňující info | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo zboží | 49457 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňující info | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo zboží | 49458 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | USA |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49459 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Brazílie |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49462 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 2 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,4 - 0,6 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 18 cm = cca 60 ks |
| Číslo zboží | 49466 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 3 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,5 - 0,7 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 18 cm = cca 45 ks |
| Číslo zboží | 49467 |
| Provedení | přírodní minerál |
| Velikost | 4 mm |
| Šíře průtahu | cca 0,8 - 1 mm |
| Naleziště | Čína |
| Doplňující info | 18 cm = cca 90 ks |
| Číslo zboží | 49468 |
| Provedení | surový přírodní polodrahokam |
| Velikost | 25-50 mm |
| Naleziště | Kanada |
| Doplňující info | velikost minerálu určuje jeho nejdelší strana |
| Číslo zboží | 45626 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
rychlá dodávka
100%
Velká spokojenost a velký výběr zboží.
100%
S obchodem jsem velmi spokojená.
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)