Tipy na DIY velikonoční výzdobu

Středa, 8. březen 2023

Velikonoce už jsou za rohem a čekají tam spolu s jarem… Přivolejte je hravým velikonočním tvořením z papíru, macramé nebo upcyklací!

Tipy na DIY velikonoční výzdobu

Papíroví ptáčci jarabáčci

První poslíčci jara mohou viset v okně, na balkoně, kde se budou hezky třepetat ve větru nebo na vchodových dveřích. Do tvoření se můžete pustit i s dětmi podle tohoto návodu.

Roztomilé macramé kuřátko

Ptáčky můžete ale nejen skládat z papíru! Zkuste to třeba z macramé příze podle tohoto návodu. Takové roztomilé kuřátko se bude mezi malovanými vajíčky krásně vyjímat.

Kalíšky s velikonočními motivy

Máte doma nudné jednobarevné kalíšky, kterým chcete vdechnout nový život nebo chcete vylepšit nějaké úplně nové? Obojí je možné, inspiraci na originálně pomalované kalíšky najdete zde.

Vajíčka z hedvábného papíru

Jestli hledáte tip na velikonoční tvoření, který zabere doslova pár minut, jsou to tato vajíčka z hedvábného papíru od naší autorky Báry.

Pletené vajíčko

Až dáte kočičky do vázy, budete potřebovat ještě něco na ozdobení. K tomu mohou posloužit tahle krásná pletená vajíčka se zajíčkem sedícím uprostřed.

Na ta opravdová vajíčka tu je macramé stojánek

Když si dáte práci s malovanými vajíčky, kraslicemi, dopřejte jim exkluzivní místo, kde je můžete bezpečně vystavit. Tento macramé stojánek na vajíčka je přesně to, co hledáte.

A na ta čokoládová vajíčka upcyklovaná sklenička

Nevyhazujte staré skleničky, ale upcyklujte je! Pomocí washi pásky a křídového spreje můžete vytvořit za pár minut takovéhle krásné skleničky, které poslouží i jako super dárkové balení.

Chcete ještě více jarní inspirace? Máme pro vás tipy na dalších 5 návodů z dřevěných korálků i ze samotvrdnoucí hmoty, najdete je v tomto článku. A než vezmete do zaječích, mrkněte na naší ušatou hopsající inspiraci, kde najdete návody s motivem zajíčků.

Všechny návody jsou zdarma a velmi nás potěší, když výsledky své tvorby, inspirované právě v sekci Návodů označíte na sociálních sítích, abychom se spolu s vámi mohli radovat z hotového díla!

Pokud se budete svou tvorbou chlubit na Facebooku nebo na Instagramu, potěší nás, když fotku označíte #inspiraceodmanumi.

Související články

Velikonoční tvoření s dětmi

Velikonoční tvoření s dětmi

Chcete o velikonocích tvořit s dětmi a hledáte inspiraci? Tenhle článek je pro vás! Přinášíme Vám 6 návodů, jejichž tvorba bude bavit nejen děti, ale i vás.

Hopsající ušatá inspirace

Hopsající ušatá inspirace

Vyrobte si originální ušaté dekorace s motivy velikonočních zajíčků!

Velikonoční zajíček 6x jinak

Velikonoční zajíček 6x jinak

Velikonoce mají mnoho symbolů. Malovaná vajíčka, pomlázka, beránek nebo velikonoční zajíček. A právě na zajíčka jsme se zaměřili v tomto článku, ve kterém přinášíme 6 tipů a návodů na zajíčky, kteří přinesou Velikonoce až k vám domů. 

Všechny článkyOvěřeno našimi zákazníky
99 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 093+ recenzí - zobrazit vše

Vendula
Středa, 22. Březen 2023

100%

Rychlé vyřízení objednávky.

Božena
Úterý, 21. Březen 2023

100%

rychlé vyřízení objednávky

Pavla
Pondělí, 20. Březen 2023

100%

Jsem velice spokojená.