Nebo vám došla inspirace?
600+ návodů vám určitě přijde vhod.
Prohlédnout| Provedení | ocelové |
| Velikost | 0,8 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 13 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12377 |
| Provedení | měděné |
| Velikost | 0,2 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 180 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12380 |
| Provedení | měděné |
| Velikost | 0,3 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 80 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12381 |
| Provedení | měděné |
| Velikost | 0,4 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 45 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12382 |
| Provedení | měděné |
| Velikost | 0,5 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 28 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12383 |
| Provedení | měděné |
| Velikost | 1 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 7,5 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12388 |
| Provedení | mosazné |
| Velikost | 0,3 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 85 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12390 |
| Provedení | mosazné |
| Velikost | 0,4 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 50 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12391 |
| Provedení | mosazné |
| Velikost | 0,5 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 32 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12392 |
| Provedení | mosazné |
| Velikost | 0,6 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 22 m, drát je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12393 |
| Provedení | stříbrné |
| Velikost | 0,3 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 75 m, drát má měděné jádro a je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12399 |
| Provedení | stříbrné |
| Velikost | 0,4 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 45 m, drát má měděné jádro a je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12400 |
| Provedení | stříbrné |
| Velikost | 0,8 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 13 m, drát má měděné jádro a je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12402 |
| Provedení | stříbrné |
| Velikost | 1 mm |
| Doplňující info | 50 g = cca 7,5 m, drát má měděné jádro a je vhodný pro pájení |
| Číslo zboží | 12403 |
Ověřeno našimi zákazníky
100 % zákazníků nás doporučuje
z celkem 6 821+ recenzí - zobrazit vše
100%
Rychlé dodání, zboží pečlivě zabalené, velká spokojenost.
100%
Už několik let nakupuji
+ Rychlost připravení
+Možnost osobního vyzvednutí
+Výběr
100%
Vše v pořádku, doporučuji
+ Rychlé doručení
+Bezpečně zabalené
+Preciosa korálky dorazily v tubě
Pořád jsme to my, jen jsme se změnili z Korálky.cz na Manumi. Ale nemusíte se bát, pořád u nás najdete všechny vaše oblíbené produkty, inspiraci a servis v kvalitě, na kterou jste zvyklí ;)